Την 28 Νοε 23, αντιπροσωπεία 3 στελεχών της Σχολής Υπαξιωματικών της Γαλλίας (ECOLE NATIONALE DES SOUS OFFICIERS D’ ACTIVE) με επικεφαλή τον Διοικητή της, Ταξίαρχο Alain Didier, επισκέφθηκαν την ΣΜΥ στην έδρα της. Η υπόψη αντιπροσωπεία ενημερώθηκε για την αποστολή της ΣΜΥ, επισκέφθηκε τις εγκαταστάσεις της και παρακολούθησε εκπαιδευτικές δραστηριότητες
Επίσκεψη αντιπροσωπείας της Σχολής Υπαξιωματικών της Γαλλίας (ECOLE NATIONALE DES SOUS OFFICIERS D’ ACTIVE)
![](https://smy.army.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_2152-1-1024x284.jpg)